Компанія. Наші основні цінності.

У нас найкращі інструменти

У нас найкращі інструменти, які допомагають нам бути першими

Сертифікований досвід

Свій практичний досвід роботи ми перетворили в сертифікований сервіс для усіх учасників ринку

Конкурентне ціноутворення

Умови на ринку постійно змінюються, і важливо швидко підлаштовуватися під них.

Гарантія

Ми надаємо гарантію на поставлену продукцію та супровідні послуги

16 років досвіду

Наш досвід допомагає бути у перших рядах. 16 років на ринку — найкраще тому докази

Відмінна підтримка

Ми завжди раді надати більше. Наш післягарантійний сервіс є невід’ємною частиною наших послуг

Україна є багатим регіоном і продаж вирощених на її території культур завжди матиме попит і процвітатиме. Компанія ЗерноЕкспорт полягає у тісних відносинах з господарствами по всій країні, щоб забезпечити наших клієнтів товаром найвищої якості. На даний момент, в основний спектр експорту компанії ЗерноЕкспорт входять соєві боби, горох, нут, біла/чорна/жовта гірчиця, коріандр, кукурудза, ріпак.

Ми також працюємо з іншими культурами та продуктами переробки, такими як цукор, борошно, олія та шрот. За всім успіхом Нашої організації стоять професіонали, які досконально знають свою справу. Адміністративний аспект чітко структурований, діяльність компанії повністю підзвітна досвідченим менеджерам, які мають багаторічний досвід роботи. Тому клієнти компанії «Зерно Експорт» можуть бути впевнені в ефективності роботи з Нами. Ми завжди відкриті для пропозицій та раді співпраці.

Переваги нашого партнерства

Гарантія своєчасної доставки

ТОВ «Zerno-Трейд» має більш ніж дев’ятирічний досвід роботи в сфері торгівлі. За цей період ми вчасно та в повному обсязі поставили всю без винятку сільськогосподарську продукцію нашим закордонним партнерам у понад 26 країн світу.

Якість виконання договору

З моменту свого народження компанія завоювала високий рівень довіри серед українських та іноземних партнерів завдяки своєчасному та якісному виконанню своїх договірних зобов’язань. Бездоганна репутація дозволяє  планувати усі бізнес-процеси.

Широкий спектр рішень для клієнтів

Група «Зерноекспорт» — провідна сільськогосподарської галузі. Таким чином, ми можемо запропонувати нашим клієнтам широкий набір фінансових рішень для закупівлі сільськогосподарської продукції, до яких входять бартер, форвардні програми тощо.

ЗерноЕкспорт у тісних відносинах з господарствами по всій країні, щоб забезпечити наших клієнтів товаром найвищої якості. На даний момент, в основний спектр Нашого експорту входять соєві боби, горох, нут, біла/чорна/жовта гірчиця, коріандр, кукурудза, ріпак. Ми також працюємо з іншими культурами та продуктами переробки, такими як цукор, борошно, олія та шрот.

За всім успіхом Нашої організації стоять професіонали, які досконально знають свою справу. Адміністративний аспект чітко структурований, діяльність компанії повністю підзвітна досвідченим менеджерам, які мають багаторічний досвід роботи. Тому наші клієнти можуть бути впевнені в ефективності роботи з нами. Ми завжди відкриті для пропозицій та раді співпраці!

© Копирайт - ZernoExport